W relacjach biznesowych liczy się charyzma, wiedza oraz umiejętność autoprezentacji. Nie popiszemy się żadną z tych cech, jeśli nie będziemy w stanie sprawnie porozumiewać się z klientem, partnerem biznesowym lub innymi osobami zatrudnionymi w firmie. Indywidualny kurs angielskiego w biznesie pozwoli nam lepiej zaprezentować siebie i swoje pomysły.

Na co możesz liczyć podczas zajęć?

W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań, tutaj możesz bezpośrednio współpracować z lektorem bądź lektorką i taka osoba poświęci Ci cały swój czas. To oczywiście przyspiesza efekty i sprawia, że w razie jakiejkolwiek trudności od razu zostaniemy naprowadzeni na właściwy tor. Indywidualny kurs języka angielskiego online jest więc opcją, dla osób, które chcą postawić na intensywną naukę i szybko odnotować satysfakcjonujące rezultaty.

Biznesowy kurs języka angielskiego – czego się nauczysz?

Podczas takich zajęć nacisk położony zostanie na tzw. angielski w biznesie. Kompetencje komunikacyjne będą więc szlifowane przy okazji nauki nowego, specjalistycznego słownictwa i zwrotów. Biznesowy kurs języka angielskiego online to m.in. słownictwo z branży:

  • IT;
  • e-commerce;
  • finansowej.

Współpraca z profesjonalnym lektorem lub lektorką sprawi, że dużo pewniej poczujesz się w codziennych sytuacjach służbowych, jak też podczas szczególnie ważnych wydarzeń. Takie kompetencje językowe okażą się niezwykle ważne np. podczas procesu negocjacji czy prezentowania oferty.

Na koniec warto wspomnieć o elastyczności, jaką oferuje indywidualny kurs języka angielskiego. Jeśli wybierzemy pomoc profesjonalistów, np. z firmy couchandcoach.pl, będziemy mogli liczyć na to, że temat i forma zajęć zostanie dobrana indywidualnie do naszych preferencji. Taki kurs jest więc precyzyjnie skonstruowaną odpowiedzią na nasze aktualne potrzeby zawodowe, związane z konkretną branżą i stanowiskiem.

Give a Comment