W procesie magazynowania bądź transportu różnego rodzaju towarów, zawsze istnieje ryzyko ich uszkodzenia. W związku z tym, jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie zabezpieczenie towarów na paletach. Kątowniki tekturowe to najbardziej skuteczne rozwiązanie zabezpieczające, dzięki którym magazynowanie towarów będzie odbywało się na najwyższym poziomie, a ich transport pozwoli na dotarcie w miejsce docelowe bez jakichkolwiek uszczerbków. Kątownik tekturowy – co powinniśmy o nim wiedzieć?

Kątowniki kartonowe – rewelacyjna metoda zabezpieczenia dostępna na wyciągnięcie Twoich rąk

Kątowniki do palet cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem wielu branży. Zapewniają dobrą przyczepność, jak również niwelują problem zsuwania się towarów z palet w trakcie jazdy. Co więcej, kątowniki papierowe nawet użyte w małej ilości są całkowicie skuteczną metodą, która gwarantuje stabilność towarów, przede wszystkim tych, które znajdują się na wyższych kondygnacjach palet.

Kątowniki do palet i ich rodzaje

Zagwarantowanie całkowitego bezpieczeństwa magazynowanym bądź transportowanym towarom wiąże się z koniecznością wyboru odpowiedniego rodzaju kątowników tekturowych. Do najbardziej popularnych modeli zaliczyć można:

  • kątownik tekturowy z taśmą
  • kątownik tekturowy nacinany
  • kątownik tekturowy nierównomierny

oraz wiele innych, dzięki którym jesteśmy w stanie idealnie dobrać zabezpieczenia do oferowanych przez nas towarów. W internecie  można znaleźć wiele różnorodnych modeli kątowników tekturowych, co znacznie ułatwi nam wykonywanie naszej pracy czy świadczenie usług.

Szukasz skutecznego, a przede wszystkim ekonomicznego rozwiązania, dzięki którym produkty będą trafiać do odbiorców docelowych w perfekcyjnym, nienaruszonym stanie? Kątowniki tekturowe to propozycja, dzięki której będziesz mógł być całkowicie spokojny o jakość świadczonych przez swoje przedsiębiorstwo usług.

Give a Comment