Wydajny kompresor do pompowania kół oraz odkurzacz samoobsługowy to obecnie standardowe wyposażenie każdej szanującej się stacji paliw. Udostępnienie kierowcom takich udogodnień pozytywnie wpływa na postrzeganie stacji przez potencjalnych klientów. Przyjrzyjmy się profesjonalnym rozwiązaniom firmy https://novonord.com/.

Wydajne kompresory na stację paliw

Profesjonalny kompresor na stację paliw Nordcom wyposażony jest w sprężarkę, która korzysta ze zbiornika o pojemności 24l (opcjonalnie 6l lub bez zbiornika). Urządzenie wyróżnia się ergonomicznym kształtem, intuicyjnym działaniem i niezawodnością. Ten kompresor dla stacji jest oferowany również w wersji dla jednośladów.

Dystrybutor powietrza może funkcjonować jako kompresor cyfrowy lub analogowy, z wbudowanym manometrem. Najczęściej wybierana wersja digital pozwala na sterowanie za pomocą dwóch przycisków do ustawiania pożądanego ciśnienia. Proces pompowanie lub spuszczania powietrza odbywa się automatycznie, a po jego zakończeniu, kompresor samoobsługowy wydaje komunikat dźwiękowy.

Na potrzeby kierowców samochodów ciężarowych, przygotowano urządzenia samoobsługowe dla stacji paliw Truckom. Duży, 100-litrowy zbiornik oraz solidna obudowa ze stali nierdzewnej to niewątpliwe atuty rozwiązanie. Dystrybutor może z powodzeniem być wykorzystywany jako kompresor samochodowy dla osobówek.

Stacjonarne odkurzacze samoobsługowe

Niezawodny i intuicyjny odkurzacz do myjni lub na stację paliw Simply świetnie spełni oczekiwania kierowców, którzy chcą posprzątać wnętrze pojazdu. Jego charakterystyczne cechy to:

  • Długi, pięciometrowy elastyczny wąż ssawny
  • Obudowa ze stali nierdzewnej, opcjonalnie malowana proszkowo
  • Duża moc 1450 W/ stanowisko
  • Elektronicznie sterowana wrzutnia monet i żetonów
  • Niekasowalny licznik uruchomień

Alternatywą pozostaje wydajny odkurzacz dla stacji lub myjni Vario. Wyposażono go w wytrzymałą, aluminiową turbinę indukcyjną. Moc i siła ssania zależne są od rodzaju wykorzystanego zasilanie. Ten odkurzacz samochodowy posiada systemy, które zabezpieczają silnik przed przegrzaniem, nawet w sytuacji zapchania węża ssawnego.

Profesjonalne i mocne odkurzacze samochodowe to produkty, które można zamówić w wersji jedno- i dwustanowiskowej. Ponieważ ich obudowa może zostać pomalowana proszkowo na dowolny kolor, doskonale prezentują się jako odkurzacze do myjni. Każdy odkurzacz na stacje paliw to urządzenie bezpieczne, z którego mogą korzystać kierowcy aut osobowych i ciężarowych.

Zestaw na stację paliw: odkurzacz z kompresorem

Odkurzacze samochodowe to również urządzenia 2w1. Zestaw DUO to odkurzacz z kompresorem. Zestaw doskonale sprawdzi się jako konieczny dodatek w myjni samoobsługowej. Można go również ustawić na terenie stacji paliw. Prosta obsługa i połączenie funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala na efektywne wykorzystanie miejsc postojowych nawet na niewielkiej przestrzeni. Odkurzacze samochodowe 2w1 to doskonałe rozwiązania, których podzespoły można personalizować.

Artykuł powstał przy współpracy Producenta urządzeń samoobsługowych Novonord

Give a Comment