Zawód pielęgniarski to fach wiążący się z ogromną odpowiedzialnością społeczną. Jest to także stanowisko, co do którego mamy duże zaufanie. Jak w każdej branży, tak tez i tutaj możemy podnosić swoje kwalifikacje i dbać o to, by nasza wiedza była jeszcze szersza. Właśnie temu służą pomostowe studia dla pielęgniarek w Kwidzynie i Gdański. Jakie możliwości rozwoju kariery daje ci takie dokształcenie? Przekonaj się o tym razem z nami.

Pielęgniarstwo pomostowe studia w Kwidzynie – dla kogo są przeznaczone?

Z takie opcji mogą skorzystać m.in. takie osoby, które ukończyły kierunkową szkołę średnią i chciałyby zdobyć dyplom uczelni wyższej. Pielęgniarstwo pomostowe w Gdańsku może wyróżniać się niezwykle elastycznym planem zajęć. Na takie udogodnienia możemy liczyć, wybierając m.in. pomostowe studia dla pielęgniarek w Powiślańskiej Szkole Wyższej. Nauka jest tutaj zaplanowana w taki sposób, że nasz udokumentowany staż zawodowy może być wliczony na poczet kształcenia praktycznego. W efekcie wielu zajęć po prostu nie będziemy musieli zaliczać.

Pielęgniarstwo pomostowe studia w Kwidzynie – dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Pielęgniarskie studia pomostowe w Gdańsku to możliwość na znaczne poszerzenie swojej wiedzy w zakresie nauk:
1. pielęgniarskich;
2. społecznych;
3. medycznych.

Taka ścieżka edukacyjna sprawi, że atrakcyjność naszej sylwetki na rynku pracy wzrośnie. Tym samym zwiększamy swoje szanse na znalezienie pracy w wybranych przez nas oddziałach szpitali, domach dziennego pobytu, zakładach opiekuńczo leczniczych, przedsiębiorstwach podmiotu leczniczego, sanatoriach, przychodniach i w innych placówkach opieki zdrowotnej. Studia pielęgniarskie pomostowe w Gdańsku znacznie ułatwią nam też prowadzenie indywidualnej praktyki – absolwenci i absolwentki tego kierunku mogą zajmować się chorymi także w ich domu.

Źródło: powislanska.edu.pl

Give a Comment