Przyzwyczailiśmy się do tego, że reklama otacza nas właściwie z każdej strony. To m.in. z tego powodu często stajemy się nieco znieczuleni na ich wpływ i przestajemy je dostrzegać. Czasem jednak nie mamy wyboru, bo nośnik jest na tyle pomysłowy, że trudno przegapić reklamowaną treść. Z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku drewnianych leżaków reklamowych.

Leżaki z nadrukiem – co można z ich pomocą zareklamować?

Właściwie nic nas tutaj nie ogranicza oprócz… powierzchni leżaka. Takie meble kojarzą się z latem, komfortem, wypoczynkiem, spędzaniem czasu ze znajomymi. Krótko mówiąc przekaz jest pozytywny, a przecież firmom zależy właśnie na tym, żeby ich produkty dobrze kojarzyły się odbiorcom. Leżaki z logo firmy oraz leżaki z innym nadrukiem możemy spotkać np. w:

  • hotelach
  • lokalach gastronomicznych (a częściej w ich ogródkach)
  • obok różnorodnych stoisk handlowych

Czasem wystarczy po prostu rozłożyć kilka leżaków plażowych z reklamą, żeby przechodnie zainteresowali się naszą działalnością. Dzięki nim w jednej chwili przestajemy być niewidzialni.

Komu zlecić wykonanie leżaków plażowych reklamowych?

Warto zdecydować się na firmę, która proponuje solidne drewniane leżaki reklamowe. W końcu zależy nam na tym, żeby taki mebel wspierał promocję naszej marki przez jak najdłuższy czas. Znacznie ma również to, z jakich tkanin korzysta producent. Sam solidny drewniany stelaż to przecież za mało, bo takie siedzisko nie będzie wygodne. Przeważnie w tym celu wykorzystuje się poliester oraz mieszanki poliestru z bawełną. Takie warianty oferuje m.in. firma SPÓLNOTA Drzewna Spółdzielnia Pracy.

Leżak reklamowy to ciekawy zewnętrzno-wewnętrzny nośnik reklamy, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Może być wykorzystany zarówno w dużym, zatłoczonym mieście, jak i w niewielkiej, turystycznej miejscowości. Na ich uniwersalność wpływa również sam nadruk. Z jego pomocą możemy zaprezentować konkretny event, zareklamować produkt lub po prostu zwiększyć rozpoznawalność naszej marki.

Give a Comment