Wynajęcie auta często pozwala cieszyć się nieskrępowaną wolnością podczas wakacji lub w wygodny sposób odbyć podróż służbową. Opcja wynajmu busa zaciekawi z kolei osoby, którym zależy na komforcie i sprawnym przewiezieniu całej grupy ludzi.

Dla kogo przeznaczona jest usługa wynajęcia busa?

Usługa wynajmu busa to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Te pierwsze podmioty korzystają z busów, gdy potrzebują zorganizować wydarzenie służbowe dla większej liczby osób. Czasem zwykłe auto osobowe po prostu nie zdaje egzaminu. Gdy pojawia się sytuacja, w której grupa ludzi ma pojawić się w danym miejscu, niezależnie od siebie, zawsze trzeba nastawić się na pewne utrudnienia. Zorganizowanie jednego dojazdu pozwala zapobiec opóźnieniom i innym niespodziewanym problemom organizacyjnym. Z kolei prywatne osoby wybierają wynajem busa przeważnie na rodzinne imprezy czy eventy w gronie przyjaciół. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy pojazdu na targi, konferencję czy dla prywatnych celów, ważnym czynnikiem, wpływającym na nasz wybór zawsze jest cena.

Co wpływa na cenę wynajmu busów w Warszawie?

Usługodawcy, oferujący wynajem busa, dość mocno różnicują swoją ofertę. Poszczególne jej elementy mają duży wpływ na ostateczną cenę usługi. Jedną z istotnych kwestii jest to, czy wynajmujemy bus z kierowcą, czy bez niego. Opcja z kierowcą to świetny wariant, jeśli planujemy wybrać się na imprezę i chcemy skupić się na rozrywce, bez strachu o to, że ktoś będzie musiał zrezygnować z zabawy, bo prowadzi. Za taki wariant zapłacimy jednak więcej niż za busa bez kierowcy.

Kolejna sprawa to standard pojazdu. Wygodne fotele, dvd w samochodzie, klimatyzacja i inne udogodnienia mogą podnieść cenę wynajmu. W każdym przypadku na koszt usługi wpłynie również to, na ile czasu wynajmujemy pojazd oraz przebieg trasy. Długa trasa to zwiększona eksploatacja auta i niektóre firmy doliczają za to dodatkową opłatę. W tym miejscu warto nadmienić, że wielu usługodawców proponuje swoim klientom zniżki.

Wynajem busa

Przykładowe ceny za wynajem busów w Warszawie

W cenniku profesjonalnych firm znajdziemy nie tylko informacje o kosztach, ale też konkretne dane o poszczególnych pojazdach. Taki opis obejmuje np.:

  • dodatkowe udogodnienia
  • wysokość, długość pojazdu
  • informacje o tym, ile osób może podróżować pojazdem

Jeśli chodzi natomiast o ceny to w przypadku busa 9 osobowego za wynajem na 1-3 dni zapłacimy ok. 270 zł. Cena obniża się przy dłuższym wynajmie. Często dla klientów, potrzebujących pojazdu na dłużej (np. ponad 10 dni) oferta dopasowywana jest indywidualnie. Warto zdawać sobie sprawę również z tego, że wielu usługodawców ma dobowy limit kilometrów na dobę. Jeśli chcemy go przekroczyć, lepiej będzie wspomnieć o tym na początku. Do usługi zostanie wtedy doliczona dopłata, pozwalająca na przekraczanie limitów.

Give a Comment