Chyba każdy z nas słyszał o modzie na minimalizm oraz na kierowaniu się tą zasadą podczas aranżowania wnętrz. Takie podejście wcale nie musi oznaczać zimnych, pustych przestrzeni. Może też po prostu przejawiać się w tym, że bardzo świadomie podchodzimy do zakupów i wybieramy jedynie te przedmioty, które naprawdę mają dla nas wartość.

Ozdoby do domu ręcznie robione – gdy mniej znaczy więcej

Ręcznie robione dekoracje do domu to artykuły, które przyciągają osoby, ceniące indywidualizm i wyjątkowość wyposażenia. Większość z nas przyzwyczajona jest do masowej produkcji. Na półkach sklepów oglądamy wyroby, prezentujące się podobnie. Wiele z nich można kupić już za bardzo niskie ceny, bo produkowane są w krajach, w których siła robocza jest tania.

Coraz więcej osób stara się odchodzić od takich produktów, bo ich wyrób nie jest zgodny z wartościami, które wyznają. Niebagatelne znacznie ma tutaj również to, jak prezentują się takie dekoracje wnętrz. Ręcznie robione akcesoria dekoracyjne do domu dają ich właścicielom poczucie, że mają do czynienia z czymś naprawdę wyjątkowym. Nie musimy inwestować w wiele ozdób, żeby nadać naszej aranżacji taki unikalny charakter. Już jeden charakterystyczny artykuł pozwoli osiągnąć ten efekt.

Metalowe i drewniane dekoracje do domu – jakie stylowe dodatki cieszą się największą popularnością?

Art Squad i inne świetnie zaopatrzone sklepy z ręcznie robionymi dekoracjami do mieszkania, udowadniają, że takie unikalne rozwiązania mogą przybierać naprawdę różnorodne formy. Gdy myślimy o atrakcyjnym i użytkowym rzemiośle, często w naszych skojarzeniach pojawiają się:

  • wazony
  • misy
  • inne naczynia

Warto sprawdzić również pozostałe, mniej oczywiste dekoracje wnętrz, które zostały stworzone ręcznie. Rzetelne firmy, działające w tej branży oferują m.in. unikalne stoliki kawowe, stojaki na wino, wieszaki, a nawet lampy.

Źródło: https://art-squad.pl/

Give a Comment